Polityka prywatności

Zobacz też Regulamin

Ta strona ma na celu poinformowanie użytkownika o tym jak przetwarzamy jego dane osobowe i jakie ma on prawa w tym zakresie.

Kto jest administratorem Twoich danych

2Take.it sp. z o.o. Wyrzyska 9 Warszawa,
Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych możesz kierować do naszego inspektora danych osobowych pod adresem: krystian@2take.it

Potrzeba przetwarzania Twoich danych osobowych

Potrzebujemy wyłącznie Twojego emaila żeby przesyłać Ci spersonalizowane oferty i rabaty. Stosujemy tzw. "profilowanie". Działamy wyłącznie na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. W celu realizacji zabezpieczeń zapisujemy też Twoje IP, cookie oraz fingerprint urządzenia na którym się do nas zalogowałeś.

Przekazywanie danych

Dane są przekazywane naszym partnerom wyłącznie jeżeli każdorazowo wyrazisz na to osobną zgodę. Dodatkowo dane są przetwarzane na serwerach Microsoft, Google oraz Amazon. Nie przekazujemy Twoich danych poza UE

Przewidywany okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać i przetwarzać Twoje dane osobowe aż do czasu wycofania Twojej zgody.

Twoje prawa

Masz zawsze prawo dostępu do danych, możesz chcieć je sprostować. Możesz też zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych i cofnąc zgodę. Możesz wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego - jest dobrowolne.

Linki do innych stron

Nasz program lojalnościowy zawiera linki do zewnętrznych ofert. Polecamy wyłącznie sprawdzonych partnerów, ale nie mamy żadnego wpływu na zmiany na tych stronach ani politykę prywatności tych podmiotów.

Prywatność dzieci

Usługi nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia. Swiadomie nie przetwarzamy danych osobowych takich osób. Jezeli odkryjemy, że użytkownik ma poniżej 18 lat niezwłocznie kasujemy jego konto wysyłając mu odpowiednią informację. Jeżeli jesteś rodzicem, skontaktuj sie z nami.

Zmiany w polityce prywatności

Czasem, głównie ze wzgledu na przepisy możemy zmieniać naszą politykę prywatności. Poinformujemy Cię mailowo o wszelkich zmianach.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami: krystian@2take.it